5pcs 4mm hrc45 D4*11*D4*50 4 Флејта Roughing крајот мелница Спирала Малку Мелничката Алатки CNC Рутер битови нож

5pcs 4mm hrc45 D4*11*D4*50 4 Флејта Roughing крајот мелница Спирала Малку Мелничката Алатки CNC Рутер битови нож

Достапно за нарачка
DEN 976.80
Достапност:

Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.;
Карактеристики :
· Користете врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Тајван;
· Одлично чип отстранување ефект!
· Висока површинска заврши одлична работа!
· Долг животен век;
Начин на плаќање :
Зачувам, ВИЗА, Мастеркард, Банкарски Трансфер, Western Union и така натаму се на располагање. Сепак, данок е deterdmined од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа. ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку подолго време. Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.
Ве потсетам :
Сликата само за референца. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
Превозот термини :
Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 2 работни дена откако ќе се потврди плаќањето примени. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Плаќањето мора да се примени 7 дена откако ќе заврши понудата.0 60 4 РК-D10-D10-75 10. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил. Флејта Дијаметар месо тело со Дијаметар Флејта должина вкупна должина флејта линк РК-D4-D4-50 4.
Објектот ќе биде испратена до твојата Aliexpress адреса на САМО. Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 37 дена, повеќе или помалку, ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку повеќе време, ако за купувачот е прилагодено причина, тоа ќе биде малку подолго време.
Кога ќе додадете објекти во вашата кошничка, треба да проверите нив, а потоа оди напред со плаќање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.E пакет обично трае околу 7-14 дена до НАС. По ставка испратена, објектот ќе треба некои денови за испорака.
HRC60 Карбид 4 Флејта Roughing Крајот Мелници ,БЛАГАЈНИЧКИТЕ карбид материјал ,TIALN слој ,може да му одолее на висока температура од 700-800
Сите hrc 60 Roughing крајот мелници линк : Точка Бр. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако не плаќањето се врши 7 дена подоцна. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не да се ограничи на царинската рутинска проверка, штрајк и слично.

За производот

Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
РК-D4-D4-50-HRC45
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
JERRAY
Обложување:
TiAIN
Тип:
Крајот Мелница
Работел материјал цврстина:
HRC45
Флејта:
4 флејта
Флејта должина:
11mm
Вкупна Должина:
50mm
Соодветни Материјали:
нерѓосувачки челик,леано железо,алатка stell,од легиран челик, мувла челик,дрво
Месо тело дијаметар:
4mm
Хеликс:
35 степен
is_customized:
Yes

Избор на клиент