Curren Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Кравја Кожа за на Рака Кварц-Часовници Спорт машки Часовници Водоотпорен Relogio Heren Hodinky 8193
Новак - 49 %

Curren Часовници Мажите Врвот Бренд на Луксузни Кравја Кожа за на Рака Кварц-Часовници Спорт машки Часовници Водоотпорен Relogio

Достапно за нарачка
DEN 1343.04
DEN 685.00
Достапност:

Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2. Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку онлајн системот или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време.
Го види водоотпорен 3bar можете да го користите за миење на рака без топла/млака вода, не може да се земе туш, када, пливање итн
Превозот
1. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Повратни информации
1.
Политика На Враќање
1. Вашето мислење е навистина важно за нас. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.
Спецификации :
Dial Дијаметар : 42mm
Случај Дебелина : 12mm
Види Должина : 21cm
Бендот Ширина : 22mm
Тежина : 60g
Карактеристики :
Движење : Време Модул кварц движење (Јапонија Направени)
Огледало Материјал : Hardlex
Бендот Материјал : кожа
12-месеци движење гаранција
Компоненти Вклучени :
1×Види
Љубезно Ве Молиме Да Забележите:
3 мали суб бира се само декоративни, без функции.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Контактирајте Со Нас
1. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Основен избор на Сингапур пакет регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња!
4.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : бесплатен превозот
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
8193

Избор на клиент