6PCS Симпатична Момче&Девојка Хартија Крштевањето Дете Услуги Подарок Слатка Роденден Торба За Бебе Туш Бонбони Кутија Настан Партија Декорација Материјали
Новак - 24 %

6PCS Симпатична Момче&Девојка Хартија Крштевањето Дете Услуги Подарок Слатка Роденден Торба За Бебе Туш Бонбони Кутија Настан

Достапно за нарачка
DEN 168.48
DEN 128.00
Достапност:


Опис На Производот
6 PCS Симпатична Момче&Девојка Хартија Крштевањето Дете Услуги Подарок Слатка Роденден Торба За Бебе Туш Бонбони Кутија Настан Партија Декорација Материјали
Големина : за 6.4*3.5*10.2 CM
Количина : 6pcs
Боја : сина, розова
Овие високо квалитетни корист кутии се совршени за било прилики. Пополни секој со бонбони,
пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот веднаш,
можете да не контактирате во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро,и да ви даде задоволително решение. За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

За производот

Број на Компјутери:
6Pcs
Број На Модел На:
CH227-6pcs
Повод:
роденден
Бренд Име:
DIY куќа
Шема:
Животните
Материјал:
Картон
Количина:
6Pcs
Состојба:
100% нов и висок квалитет
НЕМА.:
Коко-030
Повод:
Роденден Бонбони Кутија Декорација
боја:
Сина, Розова

Избор на клиент