High-tech Bluetooth Жени Мажи Спорт Пот Sweatband Headband Јога Салата Работи Слушање Музика Коса Водат Бенд
Новак - 5 %

High-tech Bluetooth Жени Мажи Спорт Пот Sweatband Headband Јога Салата Работи Слушање Музика Коса Водат Бенд

Достапно за нарачка
DEN 926.40
DEN 880.00
Достапност:


High-tech Bluetooth Жени Мажи Спорт Пот Sweatband Headband Јога Салата Работи Слушање Музика Коса Водат Бенд
Пакет содржи : 1x Јога Салата Bluetooth Музички Коса Бенд 1 x USB полнење жица

За производот

Тип:
Headbands
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените Човек
Стил:
Моден
Предмет Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Polyster
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ:
1 buc
боја:
црна, црвена роза,темно сина,сива

Избор на клиент