Szelam Нови Пристигнување Европската Пурпурна Кристал Нараквици Жените Злато Шарм Нараквици Алки Pulseras Mujer Diy Накит Sbr160066
Новак - 10 %

Szelam Нови Пристигнување Европската Пурпурна Кристал Нараквици Жените Злато Шарм Нараквици Алки Pulseras Mujer Diy Накит Sbr160066

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


Име : Нови Пристигнување Пурпурна Кристал Монистра Нараквици Жените Злато Шарм Нараквици Алки Pulseras Mujer Diy Накит Sbr160066 Материјал : Алуминиумски + Злато Позлатен Lenth : 18cm*4cm,прилагодлива Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
szelam
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Должина:
18cm
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Злато Позлатен
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
обложено:
Злато
Камен:
murano стаклени монистра
Обликот:
Срцето
Тип:
Шарм Нараквица,Линк Хривнија
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Број На Модел На:
SBR160066
Стил:
Мода,Етнички,Гроздобер,Ретро
превозот:
Бесплатен превозот
Големина:
18+4cm,adjustable

Избор на клиент