Ts Пердув Кожа Луксузен Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Срцето Бунтовнички TS 925 Sterling Silver Мода Накит трговија на Големо
Новак - 10 %

Ts Пердув Кожа Луксузен Подарок За Жените & Мажи, Томас Стил Срцето Бунтовнички TS 925 Sterling Silver Мода Накит трговија на

Достапно за нарачка
DEN 565.44
DEN 509.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
45 см, 53 цм, 60 см, 70 см, 80 см, 90 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Пердув
Pendant Големина:
9.5 x 2,2 см
Бренд Име:
Coinbabi
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Ts Пердув Кожа Луксузен Подарок
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Избор на клиент