бесплатен превозот 1 компјутер/пакет прекрасни mariquesa ab кристално стакло applique амбуланта корегирање долго лист цвет beaded кроења облека додаток
Новак - 5 %

бесплатен превозот 1 компјутер/пакет прекрасни mariquesa ab кристално стакло applique амбуланта корегирање долго лист цвет beaded

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 456.00
Достапност:


топло-fix кристал applique
железо или амбуланта корегирање
кристал : кристал со аб боја и бела боја
големина : околу 5.7*26cm

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
5.7*26cm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
160513001
боја:
ab боја и бела боја

Избор на клиент