XIKOI 2018 Нова Пролет Џемпер Жените Pullovers Секојдневен Модни Дами Облека О-Вратот Рамен Плетени Зима Жена Џемпери Облека
Новак - 29 %

XIKOI 2018 Нова Пролет Џемпер Жените Pullovers Секојдневен Модни Дами Облека О-Вратот Рамен Плетени Зима Жена Џемпери Облека

Достапно за нарачка
DEN 1576.32
DEN 1119.00
Достапност:XIKOI 2018 Нова Пролет Џемпер Жените Pullovers Секојдневен Модни Дами Облека О-Вратот Рамен Плетени Есен Жена Џемпери Облека За Зимски Џемпер Жени
Внимание : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно пред да се одржи редот. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Најлон,Rayon
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
hxss16058
Материјал Состав:
акрилик,rayon,најлон
Бренд Име:
XIKOI
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Пресек боење
Сезоната:
Пролет,Есен,Лето
боја:
Сива,Жолта,Розова
sleeve тип:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Пресек боење
Јака:
О Деколте
Стил:
Мода,Секојдневен,Новина

Избор на клиент