Лофт Руралните Индустриски Гроздобер Pendant Светилка Ресторан, Бар Светилка Кафе Светилка 36CM Црна/Рѓа Боја Droplight кафуле
Новак - 5 %

Лофт Руралните Индустриски Гроздобер Pendant Светилка Ресторан, Бар Светилка Кафе Светилка 36CM Црна/Рѓа Боја Droplight кафуле

Достапно за нарачка
DEN 4272.00
DEN 4058.00
Достапност:


Големина на : мал дијаметар од 36 * 29 см големи 46 * 36 см во дијаметар
Материјал : метал
Боја : црна антички рѓа боја
Напон : 110 V да 220 V
светлина : E27 X1 (без светлина)
Стил : Нордиските/ikea
Применливи простор : бојадисана мензата студија други спална соба

За производот

Боја На Каросеријата:
Црна 36CM, ' Рѓа боја 36CM
Е Светилки Вклучени:
No
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Гроздобер
Напон:
90-260V
Гаранција:
две години
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Метал
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
синџир pendant
Техника:
Насликани
База Тип:
E27
Број На Модел На:
HY81
Абажур Боја:
Црна,Кафеава
Место:
Салон
Примена:
Foyer
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гарантен период:
две години
Карактеристики:
Американската Држава

Избор на клиент