Georgette печатени свила ткаенини, цртан филм луѓе шема, дише ткаенина, мало чиста, шие за врвот, шамија, да се облекува, занает со двор

Georgette печатени свила ткаенини, цртан филм луѓе шема, дише ткаенина, мало чиста, шие за врвот, шамија, да се облекува, занает

Достапно за нарачка
DEN 545.76
Достапност:

Јас ви препорачуваме да се направи шамија или фустан. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да се купи. Се разбира, мислам дека овој производ е исто така погоден за деца.
**Дозволете ми да ви одговори whitin 24 часа ( понеделникFirday).
**Пакет се смета како изгубени ако тоа не се дојде во рамките на 2months од објавување датум и следење информации одобри тоа.
Совет 6 - Железо свила, кога тоа е 80% сува.,која не треба да биде причина за не-позитивни повратни информации.
Совет 4 - Избегнувајте да спреј парфем директно до свила ткаенини.Иако тврдат дека се продолжи, ние ќе ја исти објекти за вас, или за враќање на полниот износ на нарачка до вас. Цената е за еден двор. Ако умот своето мало чиста, што може да одговара на лагер. Укината складирање наместо да виси, како ткаенина ќе биде надвор од обликот под влијание на сила на гравитација.Јас ќе дадам се од себе за да одговорите ќе можете брзо и прецизно.
- УВОЗНИ ДАВАЧКИ И ДАНОЦИ
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. **************************************************DESCRIPTION************************************************ Ние ќе ја намали вашата нарачка и чувајте ги сите континуирано. Ние ќе го пополни барањето за изгубените на нашите сопствени.
***Ако купите повеќе објекти, ние ќе се прилагоди на испорака такса која се базира на редоследот е вистинската тежина.
Материјал : 100% свила
Боја : како на слики
Ширина : 130cm
Тежина : 35g/m
Соодветност : врвот, шамија, вест, панталони, фустан, занает
Се протега на ветер :
√не-еластичен
малку еластичен
прилично широк
еластичен
Тежина на ветер :
тенка
√Мало
тенка
умерена
дебели
Дебелина, индекс :
чиста
прилично чиста
√мало чиста
нема чиста
Мекост на ветер :
sculptural
Малку
sculptural
√умерена
мека
Сезона соодветноста :
√пролет
√лето
есен
зима
Georgette свила ткаенини е навистина популарна во текот на летото, бидејќи на своите дише и тенки. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
*Ве молиме да се потсети дека вистинската боја може да изгледаат различно од слики, бидејќи камерата, светлина и го следат. Тоа отпечатоци различни видови на луѓе кои имаат различни работни места. Ако сакате другите mail услуги, ве молиме контактирајте ме и mail полнење треба да бидат покриени од страна на вашата страна. Па дали оваа ткаенина.
******************SILK_FABRIC_MAINTENANCE***************
Совет 1 - mulberry свила ќе се намали малку по перење, така што треба да се мие и сува тоа во сенката пред да го користите.
- НАПЛАТА -
*Се враќа, НЕ се прифаќаат за намалување ткаенини, се ОЧЕКУВА за лош квалитет, или погрешна предмети кои ќе бидат целосно враќање на средствата.
ПРЕВОЗОТ -
*Вашата цел ќе биде предаден во 1-3 работен ден од Кина пост воздух mail по вашата исплата е расчисти. И сите отпечатоци се цртан филм, кој ќе направи да се чувствувате многу симпатична и млади.
Вашата цел ќе биде предаден in1-3 работен ден од Кина пост воздух mail по вашата исплата е расчисти.
***Ако не сте добиле мојот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и јас ќе ви одговори ПОБРЗО, ви благодариме. Ако сакате посебни должина на, ве молиме слободно контактирајте со нас.
****Доколку сакате да добиете понуда за превозот на повеќе предмети или треба повеќе на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Стил:
Обична
Тип:
Georgette Ткаенина
Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Дише
Шема:
Печатени
is_customized:
yes

Избор на клиент