НОВО!! Католичката Исус Крстот Pendant Божица Трендовски Долго Rosary Ѓердан За Mens&Жените 4mm монистра мода Накит HZB025B
Новак - 5 %

НОВО!! Католичката Исус Крстот Pendant Божица Трендовски Долго Rosary Ѓердан За Mens&Жените 4mm монистра мода Накит HZB025B

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 228.00
Достапност:


ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Rosary Ѓердан ПЛОЧА : Нерѓосувачки челик, ГОЛЕМИНА : 65 CM*4 MM МАТЕРИЈАЛ : Метал Животната средина
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

За производот

Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
32-милиметри*18mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Монистра
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
65CM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
HZB025B
Бренд Име:
AMUMIU
квалитет:
Врвот
Стил:
Моден
боја:
Сребро.

Избор на клиент