Жените Секси Лето Исклучување Рамо Костим За Капење Поврзана Капчиња Tassel Бикини Плажа Boho Фустан Без Ракави Шупливи Црно Мини Фустани
Новак - 15 %

Жените Секси Лето Исклучување Рамо Костим За Капење Поврзана Капчиња Tassel Бикини Плажа Boho Фустан Без Ракави Шупливи Црно

Достапно за нарачка
DEN 453.60
DEN 385.00
Достапност:

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Плетени Боја : Black Големина : S, M, L, XL Големина Биста Половината Должина S 98cm 62cm 83cm М 99cm 66cm 84cm L 100cm 70cm 85cm XL 101cm 74cm 86cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см
Она што Ќе Добиете за : 1 x Мода прикривање Фустан
Преглед :

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Плажа
Декорација:
Шупливи Надвор
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Избор на клиент