304 од не 'Рѓосувачки Челик Bicone Мушка Изолација, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 6x3mm, Дупка: 2,5 mm,200pcs/многу
Новак - 25 %

304 од не 'Рѓосувачки Челик Bicone Мушка Изолација, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 6x3mm, Дупка: 2,5 mm,200pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 636.00
DEN 477.00
Достапност:


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Bicone Мушка Изолација, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 6mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 2,5 mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
STAS-Q174-01
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
Bicone
Објектот Тежина:
74g
Материјал:
Метал
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
Bicone
единица:
200pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент