обичај Налепница печатење Гроздобер Налепници Пишување запишување етикети, kraft хартија налепница етикети, печење пакувања етикетата
Новак - 15 %

обичај Налепница печатење Гроздобер Налепници Пишување запишување етикети, kraft хартија налепница етикети, печење пакувања етикетата

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 2244.00
Достапност:

обичај Налепница печатење Гроздобер Налепници Пишување запишување етикети, kraft хартија налепница етикети, печење пакувања етикетата

За производот

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
S-1
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента

Избор на клиент