Новиот Дизајн Легура На Злато Боја Синџир Геометриски Голем Ѓердан Колиер Femme Онлајн Шопинг Индија Јака Ѓердан
Новак - 10 %

Новиот Дизајн Легура На Злато Боја Синџир Геометриски Голем Ѓердан Колиер Femme Онлајн Шопинг Индија Јака Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 639.84
DEN 576.00
Достапност:


Новиот Дизајн Легура на Злато Синџир Геометриски Голем Ѓердан Колиер Femme Онлајн Шопинг Индија Јака Ѓердан јас s неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Тема : ( Нов Дизајн Легура На Злато Синџир Геометриски Голем Ѓердан Колиер Femme Онлајн Шопинг Индија Јака Ѓердан )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии :
Произвед кт Име :
Новиот Дизајн Легура На Злато Синџир Геометриски Голем Ѓердан Колиер Femme Онлајн Шопинг Индија Јака Ѓердан
Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму.
Накит Стил :
Ѓердан
Накит. :
Бугарија Накит
Потекло Место
Qingdao Време На Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

За производот

Главниот Камен Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
слика
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
xl00386a
Бренд Име:
uer
Тип На Објект:
Новиот Дизајн Легура На Злато Синџир Геометриски Голем Ѓердан
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни
клучни зборови:
Монистра Синџир Ѓердан
ФОБ порт:
Qingdao Кина
Тежина:
218g
Употреба:
Подароци, Партија, Годишнина,Свадба, Ангажман
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жени,Девојки,Unsex
Ѓердан Функција:
Голем Ѓердан
is_customized:
Yes

Избор на клиент