Година Модната Панк Мажите Хривнија Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алка Сребрена Рака Синџир Црна Силикон Wristband
Новак - 49 %

Година Модната Панк Мажите Хривнија Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алка Сребрена Рака Синџир Црна Силикон Wristband

Достапно за нарачка
DEN 149.76
DEN 76.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Бесплатни shippin g 2016 година Експлозија Мода Wristband Црна Силикони Хривнија Панк Гума Нерѓосувачки Челик Мажите Хривнија Накит *Материјал : не ' Рѓосувачки Челик *Големина : 39x13x6mm *Боја :
Црна ,Сребрена Боја *Тежина : 17.1 g/ парчиња *Количина : 1 парчиња
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
Големина
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Силикони
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
141020104957
Должина:
approx 7.5 Inch
Тежина:
17.1g Wristband
Големина:
39x13x6mm Rubber Cuff Bangle
боја:
Сребро Црна Панк Гумена Алка
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Жени, Момчиња И Девојчиња, Мажи Унисекс Љубовници
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба

Избор на клиент