SDTRFT Пролет/Есен жените чевли Луксузни домот секси 16cm тенки високи потпетици свадба чевли булчински еден женски Пумпи
Новак - 8 %

SDTRFT Пролет/Есен жените чевли Луксузни домот секси 16cm тенки високи потпетици свадба чевли булчински еден женски Пумпи

Достапно за нарачка
DEN 768.00
DEN 707.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
SDTRFT
Моден Елемент:
Платформа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
789563
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
5-7cm
отварање на длабочина:
плитки устата
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Материјал Технологија:
Печати
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Тока
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Тенки Потпетици:
16cm

Избор на клиент