Pendant Ts Зелена Морска Ѕвезда 925 Фунта Сребро За Жените Класичен Подарок Томас Копче За Синџирите За Накит Зелена Циркони Подарок Одговара На Ѓердан
Новак - 30 %

Pendant Ts Зелена Морска Ѕвезда 925 Фунта Сребро За Жените Класичен Подарок Томас Копче За Синџирите За Накит Зелена Циркони

Достапно за нарачка
DEN 517.44
DEN 362.00
Достапност:


PENDANT "МОРСКА ЅВЕЗДА" СО ОКЦЕТО

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Pendant Ts Морска Ѕвезда
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Coinbabi
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Pendant Ts Морска Ѕвезда
Компатибилност:
Pendant Ts Морска Ѕвезда
Пол:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Моден
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Избор на клиент