Нови Кристал Двојно Срцето Девојки Шарм Приврзоци&Ѓердани Моден Бренд Дизајн Поврзани Pendant Австриската Дупчење Ѓердан(X0009)
Новак - 19 %

Нови Кристал Двојно Срцето Девојки Шарм Приврзоци&Ѓердани Моден Бренд Дизајн Поврзани Pendant Австриската Дупчење Ѓердан(X0009)

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 459.00
Достапност:


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит синџири ѓердани Материјал : еколошки бакар, вистински златен или позлатен platinum позлатен, ААА кристал Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Злато позлатен : Три пати Злато позлатен Пакет Содржина : 1 синџир, 1 pendant, , Хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
18mm*14mm
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Број На Модел На:
X0009
Функција:
Расположение Tracker
На Pendant ѓердан тип:
100% Сосема Нов Кристал накит
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
pendant Големина :
14mm*33mm
Главниот Камен:
Висок квалитет јасно Stellux Австриската Кристали
Гем Намали:
100%Австриската кристал(најдобар кристал )
Повод:
Ангажирање,најдобри пријатели подароци,Партија,Секојдневно Носат за Статистика,Годишници
Материјал:
Легура
Должина:
39cm chain+5cm extended chain

Избор на клиент