година БИЛО Сини Кристал Insided Акрилик се Справи со Најлон Коса парична Казна Лагер Сликарска Четка 8мм едно Парче
Новак - 15 %

година БИЛО Сини Кристал Insided Акрилик се Справи со Најлон Коса парична Казна Лагер Сликарска Четка 8мм едно Парче

Достапно за нарачка
DEN 325.92
DEN 277.00
Достапност:

2016 година БИЛО Сини Кристал Insided Акрилик се Справи со Најлон Коса парична Казна Лагер Сликарска Четка 8мм едно Парче
Спецификација За Производ
Име
Лагер Четка
Број На Модел На
ALXAN-101(#1)
Спецификација
Едно Парче
Коса
Најлон
Големина
8мм
Се справи со
Акрил+Метал
Пакет
ПВЦ Цевка
Приватна користење на логото :
Да,(100 PCS за свој лого)
Користење на
Помине Уметност Дизајн
Детали За Производот :
За OEM Наредби :

За производот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
//
Материјал:
Акрил+Метал+Најлон
Големина:
8mm

Избор на клиент