1pc 60A DC 10-50V Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX
Новак - 5 %

1pc 60A DC 10-50V Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX

Достапно за нарачка
DEN 697.92
DEN 663.00
Достапност:

Моќ барање : 10-50 VDC Оценет со rrent : 60 A(Максимален излез тековната) Фреквенција : 15000 HZ Контрола на Моторни Енергија : 0.01-3000 W, 12 V : 720 W(max),24 V : 1440 W(макс) 36 V : 2160 W(max),50 V : 3000 W(макс) Режим на струја,0.04 Пропис опсег : 5-100% ПХБ Големина : 122x87x32mm Количина : 1 PC Пакетот вклучува : 1 x 10-50 V 60 A DC Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12 V 24 V 48 V 3000 W MAX Испорака : Кога ќе го поставите цел,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

За производот

сертификација:
CCC
Постојана Струја(A):
видете информации
Излезна Моќност:
видете информации
Напон(V):
видете информации
Вртежен момент:
видете информации
Број На Модел На:
видете информации
Тип:
видете информации
Ефикасност:
видете информации
Изградба:
видете информации
Заштита На Функција:
видете информации
Употреба:
видете информации

Избор на клиент