Аниме Наруто Акција Фигура Скала Насликани ПВЦ Играчка Стожерот Shikamaru Битка Вер. Модел Колекција Кукла 6 15cm
Новак - 15 %

Аниме Наруто Акција Фигура Скала Насликани ПВЦ Играчка Стожерот Shikamaru Битка Вер. Модел Колекција Кукла 6 15cm

Достапно за нарачка
DEN 444.48
DEN 378.00
Достапност:


Аниме Наруто Акција Фигура Скала Насликани ПВЦ Играчка Стожерот Shikamaru Битка Вер. Модел Колекција Кукла 6" 15cm
Материјал : ПВЦ
Големина : 15cm
Пакување : OPP ВРЕЌА

За производот

Предупредување:
не оган
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Број На Модел На:
Наруто Стожерот Shikamaru
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
6 15cm
Со Анимација Извор:
Јапонија
Пол:
Момчиња
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
15cm
Скала:
6 15cm

Избор на клиент