YUPARD zoomable П5 5W LED Глава Светлина HEADLAMP СВЕТЛО лов кампување Frontals Фенер батерија 18650 батеријата црвени ласерски
Новак - 16 %

YUPARD zoomable П5 5W LED Глава Светлина HEADLAMP СВЕТЛО лов кампување Frontals Фенер батерија 18650 батеријата црвени ласерски

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 484.00
Достапност:


Спецификации •Тип : Прилагодлив и Zoomable Headlamp •Сијалица Тип : КРИ П5 XPE LED + црвени ласерски led • Вклучете Тип : Копчето • Lumens : 500 Лум • Материјал : алуминиум, стакло, пластика и cotten • Боја : Црна • Поддржано од : 2 x Батерија 18650( не се вклучени) •Тежина : 186g (без батерија) Пакетот вклучува : 1 * Светла (не вклучуваат информации за батеријата и полначот)

За производот

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Цел:
Кампување
Wattage:
5
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Бренд Име:
yupard
Број На Модел На:
775
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
Модел на LED Монистра:
Q5

Избор на клиент