Година Нови Отворено Скијање Аикидо Скејтбординг Безбедност Спортски Заштита Поставува Хип Подлога + 2 Коленото Влошки + 2 Ски Ракавици
Новак - 28 %

Година Нови Отворено Скијање Аикидо Скејтбординг Безбедност Спортски Заштита Поставува Хип Подлога + 2 Коленото Влошки +

Достапно за нарачка
DEN 2436.48
DEN 1754.00
Достапност:


Хип подлога големина Половината XXS 52cm XS 56-66cm S 60-70cm M 64-74cm L 72-82cm XL 74-88cm XXL 76-94cm XXXL 82-102cm Рака подлога големина Рака ширина S 6-7.5 cm M 7.5-9cm L 9-10.5 cm XL 9.5-11cm коленото подлога големина на Коленото големина XS 26-32cm S 28-36cm М 36-44cm L 38-46cm XL 42-50cm
12612 Коленото Влошки & Лактот Влошки (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

За производот

Големина:
L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Микрофибер,Лен
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
2546

Избор на клиент