[4Y4A] 3pcs 3M Двојно Двострано Црна Тенок Силна Подлога Монтажа Правоаголник Лепило DIY фото рамка форма паста

[4Y4A] 3pcs 3M Двојно Двострано Црна Тенок Силна Подлога Монтажа Правоаголник Лепило DIY фото рамка форма паста

Достапно за нарачка
DEN 249.60
Достапност:


Ве молиме внимание Драг пријател
ви благодариме за вашиот љубезно поддршка за нас !
ако сте биле информирани дека цел е транспортирана веќе и не можете да ги пратите тоа ,немојте да се грижите
обично нормален превозот времето е околу 40-60day .(Бразил ќе биде подолг, бидејќи на проблемите на локалните обичаи
PS :
Ние навистина го цениме за сите на купувачите разбирање БР.1 60mm * 80mm ( долго : 60mm , ширина : 80mm) БР.2 90mm * 120mm ( долго : 90mm , ширина : 120mm) БР.3 100mm * 200mm ( долго : 100mm , ширина : 200mm) БР.4 130mm * 200mm ( долго : 130mm , ширина : 200mm)

За производот

боја:
NO2 90mmX120mm, БР.1 100mmX100mm, NO3 100mmX200mm, NO4 200mmX200mm
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
SMJ-01
Бренд Име:
4Y4A
Селотејп Тип:
Двострано Лента

Избор на клиент