Q80 Професионални Оптоварување 10KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod dslr фото SLR Камера
Новак - 35 %

Q80 Професионални Оптоварување 10KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod

Достапно за нарачка
DEN 2544.00
DEN 1654.00
Достапност:


Q80 Професионални Оптоварување 10 KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod dslr фото SLR Камера Главата детали за производот
Q80 Професионални Оптоварување 10 KG Алуминиум 360 Вртливата Топката Главата+Брзо Ослободување Плоча+Двојна Рачка За Tripod Monopod dslr фото SLR Камера
Карактеристики : Алуминиум легура материјал, одлична трајност Изграден во 2 меур ниво индикатори за хоризонтална и вертикална насоки Скала на тавата за панорамски пука Со две рачки за вас слободно да се врти камерата вертикална и хоризонтална 1/4" завртка тема на чинија за лесно отстранување на вашата камера е опремена со полу-автоматска безбедна заклучување за камерата безбедност 3/8" завртка планината за tripod
Спецификација : Материјал Алуминиум Легура Топката Висина 5.11" (130mm) Товарот 22 Lb (10 Kg)
Пакет Содржина : 1x Ballhead 1x Брзо Ослободување Плоча 2x се Справи со s Плаќање : 1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money. 2.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Превозот : 1. Ние брод на Alixpress адреса на само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел. 3.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора choosed слободен DHL или слободни Fedex,ве молиме да ни овозможи да го смените вашата точка да биде дадено од страна на Објавата.Откако ќе го поставите цел,тоа значи дека ќе се прифати оваа одредба.Ви благодариме многу за вашиот одлична разбирање. 4.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. 5.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Враќање : 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. 2.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број. Повратни информации : 1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш. 2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. 3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

За производот

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Број На Модел На:
П-80

Избор на клиент