YinShiJi Ретро 925 Сребрен Фунта Pendant Ѓердан Женски Сребрен Накит За Жените Црвен Камен Цвет Дизајн
Новак - 35 %

YinShiJi Ретро 925 Сребрен Фунта Pendant Ѓердан Женски Сребрен Накит За Жените Црвен Камен Цвет Дизајн

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 905.00
Достапност:


Опис На Производот
Бренд
Yin Shi Ji
Метали Тип
925 Sterling Silver Скапоцен Камен Материјал
Гранат
Природни или Синтетички
Синтетички
Големина
(Приближни)
(Камен Површината)
Должина 4.5 cm,Ширина 2.3 см
Тежина
(Приближни)
9.08 g
Метален Стандард За Печат
S925
Answer : ___________________________ Note : природен производ направен од природен камен, Секој природен производ е единствен со природна боја и модел, Па така може да има Мала Разлика со фотографијата. Ве молиме не го купите, ако не може да го прифати тоа.

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
D303
Бренд Име:
YinShiJi
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода
inlaying материјал:
925 Sterling Silver Inlaying Гем
Боја:
длабоко Црвена боја
Метали Материјал:
925 Sterling silver
Нови Или Користени:
Нови
Метал Печат:
s925
Подарок за:
Мајка / Жена / Свршеница / Девојка / Ќерка / Женски Пријател
Стил:
Романтични

Избор на клиент