Гроздобер Обетки Нов Луксузен накит Злато -боја Мода Накит трговија на Големо Подарок Обрачот Обетки За Жени(E0419)
Новак - 7 %

Гроздобер Обетки Нов Луксузен накит Злато -боја Мода Накит трговија на Големо Подарок Обрачот Обетки За Жени(E0419)

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 223.00
Достапност:


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Поврзани Производи за Обетки

За производот

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
dishana
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E0419
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
48mm*48mm
На earring тип:
100% Сосема Нов Накит earring brincos grandes
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Стил:
Жените dangle earring
ОДГОВАРА ЗА:
жена накит големи обетки за жени
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка / најдобри пријатели /наставник подарок
Облечен Повод:
Канцеларија / Shopping / Секојдневно Носење / Подарок / Партија / свадбена /Годишнината
Стилот 1:
Рок

Избор на клиент