Дигитална Камера Додатоци LCD Екран Заштитник Филм Guard LCD 3.2 инчен 65x49mm /3.0 инчен 62x46mm За IXUS 230 ХС 255 ХС ZR1200

Дигитална Камера Додатоци LCD Екран Заштитник Филм Guard LCD 3.2 инчен 65x49mm /3.0 инчен 62x46mm За IXUS 230 ХС 255 ХС ZR1200

Достапно за нарачка
DEN 121.44
Достапност:

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
Дигитална Камера Додатоци LCD Екран Заштитник Филм Guard LCD 3.2 инчен 65x49mm /3.0 инчен 62x46mm За IXUS 230 ХС 255 ХС ZR1200 LCD екран 3.0 инчи Големина : 62mm x 46mm LCD 3.2 инчи Големина : 65mm x 49mm ве Молиме да се измери вашата големина на екранот пред да нарачате ! Погоден за : За IXUS230 ХС 255 ХС ZR1200 ZR1000 ZR400 ZR410 ZS220 H60 FC300 S L820 P510 WB2100 SH-21 VR-350 LZ30.. Производи Вклучуваат : 1 Парче x Екран на Камерата Заштитна Фолија

За производот

боја:
30 инчен 62x46mm, 32 инчен 65 x 49mm
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
3.2 инчен 65x49mm /3.0 инчен 62x46mm
Пакет:
No
Бренд Име:
EINGCA

Избор на клиент