Нови оригинални Doogee Х5 капакот на батеријата назад школка поправка замена за Doogee Х5 про телефон бесплатен превозот+Следење
Новак - 9 %

Нови оригинални Doogee Х5 капакот на батеријата назад школка поправка замена за Doogee Х5 про телефон бесплатен превозот+Следење

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 262.00
Достапност:


Нови оригинални Doogee Х5 капакот на батеријата назад школка поправка замена за Doogee Х5 про телефон бесплатен превозот+Следење

За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

За производот

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
Doogee Х5 Х5 про
дизајн:
Бар
Бренд Име:
ebuydoor
Материјал:
Пластични
Компатибилен Бренд:
DOOGEE

Избор на клиент