цвет топка носителот на екранот свадба маса centerpieces декорација Свеќа Носители Стојат Цвеќиња Вазна Светилник Candelabra 20pcs
Новак - 30 %

цвет топка носителот на екранот свадба маса centerpieces декорација Свеќа Носители Стојат Цвеќиња Вазна Светилник Candelabra

Достапно за нарачка
DEN 16800.00
DEN 11760.00
Достапност:


димензии се 32 см , 50 см и 70cm на избор, цена за вклучително и на цвет, само за метал сребро стојат
ако сакате големи димензии, можете да контактирате со нас, ви благодариме

За производот

боја:
32CM, 50CM, 70CM
Број На Модел На:
HGFS20
Материјал:
Метал

Избор на клиент