Forfar Водоотпорен Таблета Кутија Случај Сад Метал Капсула Шише Keyring Keychain Патување отворено практични премногу
Новак - 10 %

Forfar Водоотпорен Таблета Кутија Случај Сад Метал Капсула Шише Keyring Keychain Патување отворено практични премногу

Достапно за нарачка
DEN 107.04
DEN 96.00
Достапност:


Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет.
- Површина оксидација дизајн, висока прецизност водоотпорен.
- Пилулата шише е совршен за одржување капсула, аспирин,
витамини, памук топката, натпревар, таблети и сл.
- Убави и компактен, лесен за носење.
- Може да се сместат на апчиња и, исто така, може да се користи како keyring.
- Погоден за домашна употреба и активности на отворено како што се
лов и риболов кампување итн.
- Водоотпорен, мирис доказ и воздухот се тесни, нема разлика каде
одите, можете да го донесе за итни случаи.
- Виси прстен за лесно приврзаност кон вашиот клуч ланци,
чанти, торби за голф, појас, итн.
- Пилулата шише може да unscrew на двата краја.
- Ultra light, тежина само 18g.
- Голем капацитет, може да содржи и едно шише од орален течност.
Спецификации :
Големина : 75.5 x 22.5 mm
Дебелина : 1.18 mm
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Црна/Зелена/Портокал( Испрати По Случаен Избор )
Пакетот Вклучува :
1 x Таблета Шише

За производот

Бренд Име:
Forfar

Избор на клиент