Антички Сребрен Цинк Легура Европски и Американски стил, Шарм Приврзоци одговара за DIY ѓердан и Нараквици, 100pcs/многу

Антички Сребрен Цинк Легура Европски и Американски стил, Шарм Приврзоци одговара за DIY ѓердан и Нараквици, 100pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 475.20
Достапност:


Големината е appro 18mm, тежината е appro 2g. Можете да изберете еден стил earch многу.
Добредојдовте на Topbeads.дон Нашите линии на лабава монистра и накит трговија на големо се високо ценета од страна на нашите клиенти. Ние нудиме одлични услуги на клиентите и квалитетот кои допрва треба да бидат надминати од страна на било кој онлајн компанија во Кина. Ние добредојдовте на прашањата и да се обидат да го извор производи што не се наведени на нашиот сајт. Нашата Корпорација Цели сервисот останува наша примарна приоритет. Квалитетот на предмети на економски цени. Постојано обезбедување на нови и иновативни дизајни. Грижа за корисниците преку развој на кадарот, градење на тим и континуирана обука. Корпорацијата Слоган :
Квалитет на услуги, конкурентна цена и целисходно испорака.
Веб-сајтот информации
Во Topbeads.дон само што ќе се најдат на највисок квалитет на големо монистра, handcrafts и накит. Нашата грижа на клиентите како тим може да се обезбеди помош и насоки во изборот на постојните производи или дизајн како и производството на нови предмети. Имаме голема меѓународната база на клиенти и со нетрпение очекуваме да им помага на повеќе. Ние се гордееме на нашиот брзо и љубезна услуга. Откако ќе се регистрирате на нашиот веб сајт, вие едноставно можете да додадете објекти во вашата шопинг количка. Ние го поздравуваме плаќања од страна на Western Union, Банкарски Трансфер или Зачувам. Онлајн следење на пратката е предвидено за вашиот мир на умот. Сите нарачки, поставени по телефон или интернет, се безбедни и лични информации се чуваат како доверливи.
Квалитет, Дизајн и Вредност
Како водечки снабдувач на големо накит, во Кина, ние нудиме на нашите клиенти, одличен услугата на купувачи и драстично намалени цени. Извори и производство на нашите производи ни овозможува да се обезбеди високо конкурентни цени на нашите клиенти. Ние се гордееме на само порибување на највисок квалитет на стоката.
Нашите Услуги
Ние одржување професионални, но пријателски односи со секој од нашите клиенти. Ние вредност и да ги поттикне предлози од сегашни и идни клиенти. Ние се гордееме на нашиот брзо и љубезна услуга. Онлајн следење на пратката е предвидено за вашиот мир на умот.
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Зачувам, western union ,Банкарски трансфер итн. Повеќе детали информации само нас контакт на topbeads.cn-тоа како да се плати.
Превозот :
Ние брод директни на светот локации од Кина. Кина користи метрички тежина. За почетниците, 1000 грама е еднаква на 1 килограм, што е за 2.2 килограми. Ние сме меур-заврши луди тука.Вашето богатство пристигнува на перница на воздухот. Повеќе од седум превозот опции се достапни и се разликуваат во цената и времето за испорака.Цената варира во зависност од државата каде што е достапно.Вистински обвиненија ќе бидат додадени кога вашата нарачка обработуваат . На испорача во зависност од дестинацијата , која превозот метод и одберете колку долго е потребно да се расчисти на царинската управа.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации. Star-резултати се многу важни за нас.

За производот

Метална боја:
Стилот 1, Style 2, Стил 3, 4 Стил, Стил 5, 6 Стил
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
боја:
Античкиот
Големина:
18x15mm

Избор на клиент