1 BUC Црна Оникс Органски Природни Полиран Камен Уво Приклучоци Уво Проширувач 6MM 10ММ 16MM Тело Пирсинг Тунели Накит Бесплатен Превозот

1 BUC Црна Оникс Органски Природни Полиран Камен Уво Приклучоци Уво Проширувач 6MM 10ММ 16MM Тело Пирсинг Тунели Накит Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 172.80
Достапност:


Големина : 6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm
Материјали : камен
Се продава во КОМПЈУТЕРИ,ако ви треба 1 пар,ве молиме изберете 2 парчиња!

За производот

Метална боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM
Главниот Камен Боја:
Црна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
329
Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Камен

Избор на клиент