10pcs/многу Агол Алуминиумски профил со круг PC покритие за агол LED Лента LED Лента светлина алуминиум жлебот на големо MOQ 20pcs

10pcs/многу Агол Алуминиумски профил со круг PC покритие за агол LED Лента LED Лента светлина алуминиум жлебот на големо MOQ

Достапно за нарачка
DEN 2985.60
Достапност:

Ние се служи на светот, каде што си ти. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Драг пријател,ние се специјализираат во оваа област за неколку години,со најдобар квалитет,најдобра услуга и конкурентна цена и ние се ДОВЕДЕ професионални Manufacturerand Снабдувач. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
М руда услуги, ние може да обезбеди :
1. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
U p до сега, Нашата компанија има развиено различни LED производи, како што се LED Лента на Светлина, LED Панел Светлина, ЛЕР Флексибилни Газа Светлината Led Контролер, и Новина Led светлината и така натаму. Нашата компанија отсекогаш била да се почитуваат технологија како претходница, да се развие brabdstrategy и да ги преземат меѓународните маршрута, врз основа на конкурентна LED електроника индустрија. Објектот ќе биде пратена со DHL или курир, или приватна линија.
Kingsbond Осветлување Co. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме да се разгледа ризикот од сопствени грешки.
Вкупно Пакување
10 компјутери 1 M Алуминиумски профил
10 компјутери 1 M ПММА капак(ПММА опал прашање diffuser,полу-јасна разлика diffuer се availiable)
2 парчиња крајот капи
20 компјутери монтажа клипови.
Сите парцели имаат следење на број.
Нашата компанија има голем број на истакнати инженери, виш manufacting техничари и напредни производствени капацитети. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Техничка Поддршка
2. Ниска MOQ
4.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Професионална Услуга constomer
6. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена. Брзо Delievry
5. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни. Ако објектот е неисправен, во рок од 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или поштенски трошоци. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Производи се широко се применува за домаќинство осветлување, комерцијални осветлување, канцелариски осветлување, градски пејзаж осветлување, зграда осветлување ,итн. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

За производот

Тип На Објект:
Lampshades
Гаранција:
2 години
Тежина:
0.2kg
Должина:
100cm
Стил:
Арт Деко
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
агол предводена од алуминиум домување
Број На Модел На:
ksb-006

Избор на клиент