Јапонски стил вратата завеси дами крпа завеса Geisha завеса за спалната соба вратата завеса kicthen завеси бесплатен превозот
Новак - 5 %

Јапонски стил вратата завеси дами крпа завеса Geisha завеса за спалната соба вратата завеса kicthen завеси бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 912.00
Достапност:


Производ стил : вратата завеса
Материјал : полиестер
Големина : 85x150cm
Боја : ве молиме погледнете на сликата
Други : прачка не е вклучена
Ши

За производот

Големина:
80x150cm
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
MYRU
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Јапонија Стил
Локација:
врата
Материјал:
Крпа Завеса
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Техника:
Други
Шаблон Тип:
Други
Големина:
85*150

Избор на клиент