Антички Стил Бронза на Ѕвонење Круг Кабинет Фиока Повлече Справи со Knob 31mm*30мм

Антички Стил Бронза на Ѕвонење Круг Кабинет Фиока Повлече Справи со Knob 31mm*30мм

Достапно за нарачка
DEN 1055.52
Достапност:

Антички Стил Бронза на Ѕвонење Круг Кабинет Фиока Повлече Справи со Knob 31mm*30мм
Карактеристики : Гроздобер ретро стил на Мебел копчиња Може да се инсталира на Мебел врата, кабинет, шкафот салон плакарот градите фиока за отпадоци и др. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба, монтажа завртки се вклучени Големина : 31mm*30мм Материјал : Цинк легура Боја : Бронзени Тон Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Античкиот Копчиња
C. C Големина:
Една Дупка
Големина:
31mm*30mm

Избор на клиент