parnis портокал види раце за ETA 6497 6498 st36 movment
Новак - 14 %

parnis портокал види раце за ETA 6497 6498 st36 movment

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 413.00
Достапност:


Ве молиме да се види за
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Опис : Боја : портокалова боја на час & минута раце. Големина : 16mm x 12mm x 5mm ( Сите мерка од центарот на дупка до крајот ) Движење : погоден за ETA 6497 / 6498 или Seagull ST3600 / ST3620 серија.
Ве молиме да се види за
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
- Превозот : 1).Ние може да транспорт на сите делови на светот. 2).Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. 3).Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. 2.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. 3.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Напомена : 1.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. 2.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . 3.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Во принцип,ние прогласи цената е $20. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Тип:
Часовници за Делови
Бренд Име:
Parnis

Избор на клиент