Година Пролет Нови Антички Златен Крст, Венец, Срцето Копчето За Заклучување Pendant Свадба Синџир Ѓердан
Новак - 10 %

Година Пролет Нови Антички Златен Крст, Венец, Срцето Копчето За Заклучување Pendant Свадба Синџир Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 259.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ANKUN
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
70
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
АК-NL-2348
is_customized:
Yes
Повод:
Подароци,Партија,Ангажман,Свадба,Годишнина

Избор на клиент