Увоз на Јапонски увозот на море кит фонтана Meng Da памук цртан филм печатени ткаенини профил есен, одговараат на ткаенина вкочанетост
Новак - 30 %

Увоз на Јапонски увозот на море кит фонтана Meng Da памук цртан филм печатени ткаенини профил есен, одговараат на ткаенина вкочанетост

Достапно за нарачка
DEN 858.72
DEN 601.00
Достапност:


Ширина : 136cm
Тежина : 270g/m
Состојки : памук
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. ym
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-15514126137.39.SKRAh5&id=521264984084
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.5-c.w4002-9359222347.86.7 LNWC5&id=521264984084

За производот

Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
136cm
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент