Брз Слободен Брод 20pcs/многу NTC thermistor сензор на температура на располагање во 5k,10k,20k,50к,100k 3950 5% должина 60mm 28# 3*20 NTC
Новак - 7 %

Брз Слободен Брод 20pcs/многу NTC thermistor сензор на температура на располагање во 5k,10k,20k,50к,100k 3950 5% должина 60mm

Достапно за нарачка
DEN 699.84
DEN 651.00
Достапност:


Повратни информации
1.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.

За производот

Број На Модел На:
5k,10k,20k,50к,100k 3950 5% должина 60mm
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Теорија:
Отпор Сензор
Тип:
Biosensor
Употреба:
Сензор На Температура На

Избор на клиент