Креативни деца подарок симпатична крофна мека перница дома, хотел, куќа, автомобил троседот бебе соба декоративни нап половината перница фрли funda cojin играчка

Креативни деца подарок симпатична крофна мека перница дома, хотел, куќа, автомобил троседот бебе соба декоративни нап половината

Достапно за нарачка
DEN 911.52
Достапност:


Здраво,добар ден,почитувани пријатели. Ви благодариме за вашето доаѓање. Нашите кина нова година доаѓа,па ние треба долг одмор,ние ќе почне да работи од Февруари 25. Ние ќе испрати парцела еден по еден ги следи платниот налог после долго празник. Ако имате прашања,ве молиме испратете порака до мене,можеби мојот одговор ќе го одложи некаде. ви благодариме за вашето трпение да чека повторно . Ви благодариме за вашето разбирање. Имајте пријатен ден. Најдобри желби, Шели
Големина : околу 40*8cm
Материјал : Кадифен+PP

За производот

Техника:
Плетени
Употреба:
Седиште
Шема:
Печатени
Обликот:
Круг
Шаблон Тип:
Бескрајни
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Стил:
Европа
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Материјал:
Тери Платно
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
1212
Пополнување:
pp
Греење Метод:
no
Употреба:
Перница
Големина:
за 40cm

Избор на клиент