Класична Црна Мажите Половината Торба Мобилен Телефон Случај Отворено Заштитни Случај за Oukitel K6000 Плус У20 Плус C5 Про U7 Max Max U16
Новак - 15 %

Класична Црна Мажите Половината Торба Мобилен Телефон Случај Отворено Заштитни Случај за Oukitel K6000 Плус У20 Плус C5 Про U7

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 408.00
Достапност:

Топло Добредојде - Врвот Продавачот на Телефони Додатоци - - Добар По Продажба на Услуги - [ Вид Забелешка : ] 1. Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-18 : 00 Од понеделник До петок. 9 : 00-18 : 00 во сабота. 2. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 3. Ве молиме Пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 4 големини : 2 бои; црна, кафеава 4.7 инчен [14.5 * 7.8 cm] 5.1 инчен 【15 * 8cm】 5.5 инчен 【16.2 * 8.8 cm】 6.3 инчи [17 * 9.5 cm]

За производот

Материјал:
Oukitel K6000 Плус, за Oukitel U16 Max, за Oukitel U7 Max, за Oukitel C5 Про, за Oukitel У20 Плус
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Oukitel K6000 Плус

Избор на клиент