2017 нов доаѓа Африканско guipure чипка ткаенина Еластична чипка за свадба фустан ткаенина Полиестер најновите венчаница 5yard/многу
Новак - 22 %

2017 нов доаѓа Африканско guipure чипка ткаенина Еластична чипка за свадба фустан ткаенина Полиестер најновите венчаница 5yard/многу

Достапно за нарачка
DEN 2976.00
DEN 2321.00
Достапност:

африкански guipure чипка ткаенина 2015 сребро Секси Дами Облека Африкански Полиестер Чипка Ткаенина кабелот чипка најновите 2015 венчаница детали за производот
7378135339254897 Африкански трговија на Големо Чипка Ткаенина US $ 65.00 /дворот US $ 78.00 /дворот US $ 59.00 /дворот US $ 69.00 /двор

За производот

Функција:
Анти-Бактерии
Тип:
Меур Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Ширина:
130cm
Бренд Име:
ДИ ТИ SI
Материјал:
Полиестер / Памук
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
weft
Шема:
Извезена
Стил:
Herringbone
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини

Избор на клиент