Природен Камен Пурпурна Кристално Мушка Змеј Dangle Обетки Накит Бесплатен Превозот U350

Природен Камен Пурпурна Кристално Мушка Змеј Dangle Обетки Накит Бесплатен Превозот U350

Достапно за нарачка
DEN 157.92
Достапност:


Материјал : Аметист
Должина(Приближно) : 36 MM 12mm(лежиште)
Тежина(Приближно) : 13 g
Количина : 1 пар
за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање Ние прифаќаме alipay тука.
превозот 1. Ние се обезбеди во Светот Пратката Слободни. 2. ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена од страна на EMS/DHL или Хонгконг Пост/Кина Пост,Превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка. Превозот начин ( бесплатно) Delivey Време Цел Износ e Packet (САД) 7-20 дена Кина Пост воздух парцела 15-60 работни дена Хонгконг Пост воздух парцела 10-30 работни дена >=$30 DHL 3-8 работни дена >=$120 ЕМС 5-12working дена >=$120 3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција. 4.Нашата цена не вклучува даноци или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
за нас, и Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

За производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
U350
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Бренд Име:
BUYERSHOME
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните

Избор на клиент