Подарок мода накит трговија на големо производители диви нова секси малку LED овална Студ Обетки мали женски 200pcs/многу

Подарок мода накит трговија на големо производители диви нова секси малку LED овална Студ Обетки мали женски 200pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 8064.00
Достапност:


Можете да го направите дизајн за нас?
Да,имаме professinal тим има богато искуство во калапи дизајн,осветлување систем за развој и производство.Ако вие сте многу итно да добиете цена, ве молиме да ни се јавите или да ни кажете во вашиот e-mail, така што ние ќе однос на вашето барање приоритет., Ltd започна led мебел производство од 2007 година, е професионална производител на осветлената мебел и отворено слободно време мебел, актуелните производи до повеќе од 150 предмети, што се совршени за градина декорација, Дома, настани, Страни, барови, ноќни клубови, хотел, канцеларија и слично. Овие атрактивни Овален облик на LED Обетки се совршени за носење на работа додека исклучен, или за носење на страните,клубови или настани во текот на ноќта. Нето Тежина : 8. LED Мраз Кофа
5.
Каков вид на плаќања не те прифати?
Ние прифаќаме банкарски трансфер, Western union,Трговија Осигурување и обезбеди Плаќање. LED Троседот / Светлина Седиште/ Осветлување Чаир
8.
Она што не Водоотпорен Степен IP65 Значи?
Повеќето од нашите производи имаат Водоотпорен Степен IP65 што значи дека тие се полни водоотпорен. LED Цвет Тенџере
6.
(2) Дизајн и да се создаде нови калап за клиентите,OEM/ODM цел прифатливо
(3) Вашите барања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
(4) Олово Време : 1-3 дена за примерок,15-20 дена за рефус цел,Тоа ќе зависи од количината и дизајн за рефус цел
(5) условите за Испорака : Екс-Дела, ФОБ, CIF, ЦФР и така натаму
(6) Pakaging детали : Тра Картон/ Картон +Боја Кутија /Картон + Дрвена Рамка/ Картон+ Според условот на купувачи
(7) за Испорака Метод : Преку Море/по курир/од воздух,Сето тоа зависи од клиентите
(8) начин на Плаќање : T/T,LC,Western Union,Трговија Уверување и да се Обезбеди Плаќање
(9) Една година гаранција
Повеќе предмети за оваа серија :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Како што гледам по мојот LED производи?
Препорачливо е да ја полните вашата LED производи еднаш месечно, најмалку 1 час, за да се зголеми батерија на живот во случај да не сте го користите вашиот светлина редовно.
Подарок мода накит трговија на големо производители диви нова секси малку LED овална Студ Обетки мали женски 200pcs/број Опис на Производот
Спецификација :
Ве молиме, истакна дека оваа цена е врз основа на 1pc студ earring не се пар,ако сакате парови,ве молиме да се пресмета со нив во парчиња, за да ги купат,ви благодариме. Енергија е испратена преку индуктивен спојување на електричен уред, кој потоа може да се користат енергија за полнење на батериите или да ја стартувате вашиот уред.
Како можам да добијам примерок за да се провери вашиот квалитет?
Можете да нарачате примероци цена од нашата продавница директно онлајн или ако го потврди вашиот трговија на големо цена,можете да поставите еден примерок ред со превозот надомест. Можете дури и може да се претвори LED off (од извлекувајќи пост малку),ако сте одеднаш чувство малку повеќе срамежлив.
Како можам да знам дали објектот е целосно наполнета?
На индикатор светлото ќе биде црвено кога се полни, и да стане сина кога целосно наполнета
Дали постои гаранција политика?
Сите LED производи што се продаваат се опфатени со 12 месеци гаранција и отворени од датумот на купување на вашата фактура.
Друг производ серија :
1. Европа, Австралија, Северна Америка, Русија, се на главниот пазар.5 кг/24*15*10см/50pcs; 1. LED Осветлен Кружи Топката
2. Со одличен менаџмент и технички тим, И ОЕМ &ODM наредби од вас се добредојдени.
Како можам да се чува чист Мојот LED производи?
Само избришете ги исклучите вашиот LED производи со влажна крпа редовно да ги задржиме чиста.

За производот

боја:
Се Меша Сите
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LEDstud
Материјал:
Акрилик
Големина:
S
Шема:
круна
Име на производ:
Овална ПРЕДВОДЕНА од Студ Обетки
Материјал:
Акрил+Никел Позлатен
боја на светлина:
Црвена, Портокалова,Жолта,Зелена,Сина,Бела,Виолетова,Розова,Виножито
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Овална Форма
Батеријата:
2 парчиња LR521 AG0 копчето батеријата
Патент На Располагање:
Да,можете да го продажба ги слобода
Нето тежина:
8.17 g/пар
вкупна должина:
Прибл. 2cm

Избор на клиент