Бесплатен Превозот! 3pcs/set Зголеми Цвет Калај за Чување Бонбони Кутија Креативен Подарок Кутија Сет Дребулии Сад Божиќ ПОДАРОК КУТИЈА
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот! 3pcs/set Зголеми Цвет Калај за Чување Бонбони Кутија Креативен Подарок Кутија Сет Дребулии Сад Божиќ ПОДАРОК

Достапно за нарачка
DEN 662.40
DEN 629.00
Достапност:


Материјал : поцинкуван железо
Големина : L 18.5*13*6.5
М 14.5*10*5.5
S 12.5*8.5*4.5
Пакет : Set3 во polybag
Нашата компанија се наоѓа во Ningbo Кина,ние speciallied во houseware,artcrafts,dailyuse предмети.Ние сигурно ќе ја добие конкурентна цена и супериорна услуга од нас. Pls повик Г-дин Кевин @86-13606845806 за каква било соработка.Или посетете ја нашата интернет catalogue : WWW.NBHOMEY.COM

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Лак
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
правоаголник
Метал Тип:
Железо
Стил:
Европа
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Материјал:
Метал
Оптоварување:
150 kg
Капацитет:
12L
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
TC08
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент