Coque Fundas 9 Карта Сопствениците Случај За Samsung Галакси J1 J100 Покрие СТП Кожа Флип Стојат Мулти-функција Паричник, Мобилен телефон Кеси
Новак - 30 %

Coque Fundas 9 Карта Сопствениците Случај За Samsung Галакси J1 J100 Покрие СТП Кожа Флип Стојат Мулти-функција Паричник, Мобилен

Достапно за нарачка
DEN 386.40
DEN 271.00
Достапност:

Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : ве Молиме имајте предвид дека delievery време може да се разликува. Гаранција & Политика На Враќање : 1.
Coque Fundas 9 Карта Сопствениците Случај За Samsung Галакси J1 J100 Покрие СТП Кожа Флип Стојат Мулти-функција Паричник, Мобилен телефон Кеси
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Особено во шпицот пати. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Повратни информации : 1.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. ајде да ги задржи добрите деловни односи. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот Shiooing Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.

За производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Флип Стојат Мулти-функција Кожа 9 Картичка Паричникот Случај
дизајн:
Обична
Големина:
16*9*3
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung
SKU:
DKSPU007
Comptible Модел:
За Samsung Галакси J1 J100
статус:
во парк
боја:
како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Моден
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J1 J100

Избор на клиент