20PCS Цветен Рачно ткаени eyeglass очила за сонце вратот string кабелот retainer рака Ретро eyewear lanyard носителот 3colors достапни

20PCS Цветен Рачно ткаени eyeglass очила за сонце вратот string кабелот retainer рака Ретро eyewear lanyard носителот 3colors

Достапно за нарачка
DEN 687.84
Достапност:


Вкупна Должина : околу 70cm
Ширина на Кабелот : околу 4.5 мм
Ние само го продаде мозок,не се вклучени очила

За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PLC02156
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Rezemen
Материјал:
Памук
Објектот Должина:
about 70cm in total

Избор на клиент