Kabaneri на Железо Тврдина Mumei Борба против чевли cosplay Koutetsujou не Kabaneri Аниме чизми Нарачана
Новак - 17 %

Kabaneri на Железо Тврдина Mumei Борба против чевли cosplay Koutetsujou не Kabaneri Аниме чизми Нарачана

Достапно за нарачка
DEN 2976.00
DEN 2470.00
Достапност:


Kabaneri на Железо Тврдина Mumei cosplay чевли Koutetsujou не Kabaneri Аниме чизми Нарачана
Материјал : Кожа
Обичај циклус за 5-10 работни дена
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
6.Глуждот турнеја

За производот

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
NSOKING
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Kabaneri на Железо Тврдина
Знаци:
Mumei Борба Против
Процесот:
Лепило
Декорација:
Appliques
Подигнете Тип:
Моден Чизми

Избор на клиент